کارخانه کفش ایمنی بهشتیان + پخش مستقیم

خرید از کارخانه کفش ایمنی بهشتیان امروزه بسیار آسان تر از دیروز می باشد این شرکت ۱۲ شعبه فروشگاهی دارند و شرکت های مختلفی از جمله شرکت رودین مشغول به پخش کفش ایمنی بهشتیان می باشند.

 خرید از کارخانه کفش ایمنی بهشتیان باعث می شود تا قیمت ارزان برای شما محاسبه شود.

کارخانه کفش ایمنی بهشتیان کجاست؟

کارخانه کفش ایمنی بهشتیان با به کار گرفتن بیش از ۱۵۰ نیروی انسانی توانسته تحولی در شهر اصفهان به وجود آورد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های تامین کننده و تولید کننده کفش ایمنی درجه یک و با کیفیت می باشد و به هیچ عنوان کفش ایمنی ارزان قیمت تولید نمی کند و رنج قیمتی این شرکت بالا می باشد.

برای خرید کفش ایمنی ارزان قیمت باید بر روی برند و کفش ایمنی های دیگری فوکوس کنید و این کارخانه نمی تواند به شما کفش ایمنی ارزان ارائه دهد. به نظر شما کارخانه کفش ایمنی بهشتیان در کجای کشور وجود دارد؟ این کارخانه در اصفهان است.

خرید اینترنتی کفش ایمنی بهشتیان

برای خرید کفش ایمنی بهشتیان راه های بسیار زیادی قرار داده شده تا به صورت مستقیم از کارخانه کفش ایمنی بهشتیان خرید خود را انجام دهید. یکی از این راه ها تماس با کارشناسان فروش گروه صنعتی رودین می باشد. شرکت صنعتی رودین بدون واسطه و مستقیم از کارخانه کفش بهشتیان انواع کفش ایمنی را به بازار مصرف با مناسب ترین قیمت عرضه میکند.

این شرکت تمام زیرساخت‌ های خود را به صورت اینترنتی قرار داده و به همین دلیل مشتریان بسیار زیادی از سراسر کشور می توانند خرید خود را از شرکت صنعتی رودین انجام دهند. سایت خرید اینترنتی کفش ایمنی بهشتیان راه اندازی شده است.

فروش عمده کفش ایمنی بهشتیان

قابل توجه مشتریان عزیز باشد، به دلیل اینکه شرکت صنعتی رودین به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه پخش کفش ایمنی بهشتیان را انجام می دهد و واسطه نیست، فقط می تواند به صورت عمده پاسخگوی مشتریان باشد و با عرض پوزش مشتریانی که در تعداد بالا خرید ندارند را نمی توانیم پاسخگو باشیم.

به طور کلی و معمولاً کفش ایمنی بهشتیان به صورت خرده به فروش نمی رسد و به دلیل اینکه قیمت بالایی دارد، شرکت های معتبر خرید کفش ایمنی بهشتیان را انجام می دهند.

اگر تولید کننده هستید و میخواهید که از مرکز فروش کفش ایمنی بهشتیان خرید خود را انجام دهید و اینکه خرید شما به قیمت کارخانه کفش ایمنی بهشتیان باشد، با ما تماس بگیرید. در فروش عمده کفش ایمنی بهشتیان شما باید به شرکت های پخش مثل تجهیزات ایمنی رودین مراجعه کنید.

لیست قیمت کفش ایمنی بهشتیان

دریافت و دانلود لیست قیمت کفش ایمنی بهشتیان کاری بسیار آسان است. اول شما کاتالوگ انواع کفش ایمنی بهشتیان را دانلود می کنید و بعد از بررسی آن اقدام به دانلود لیست قیمت کفش ایمنی بهشتیان خواهید کرد و بعد از بررسی قیمت ها، می توانید اقدام به خرید کفش ایمنی بهشتیان به صورت عمده کنید.

برای شما سوال است که من چگونه لیست قیمت را دانلود کنم؟ با کارشناسان شرکت صنعتی رادین تماس تلفنی ارتباط گرفته و اعلام میکنید که لیست قیمت کفش بهشتیان را میخواهید. کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن لیست قیمت روز کارخانه کفش ایمنی بهشتیان را به شما ارائه خواهند داد. دانلود لیست قیمت کارخانه کفش ایمنی بهشتیان

نمایندگی کفش ایمنی بهشتیان در اهواز

کفش ایمنی بهشتیان نمایندگی های بسیار زیادی در کشور ایران فعال کرده که مشتریان می توانند به راحتی خرید کفش ایمنی بهشتیان را انجام دهند. یکی از نمایندگی های فعال کفش ایمنی بهشتیان در اهواز می باشد زیرا فروش کفش ایمنی بهشتیان در اهواز بسیار بالا بوده و به همین دلیل مشتریان به دنبال نمایندگی آن هستند.

البته میتوانید با شرکت صنعتی رودین بیشتر آشنا شوید و بدانید که قیمتی که ما به شما ارائه می دهیم، قیمت کارخانه کفش ایمنی بهشتیان بوده و با شرکت و گروه صنعتی رودین هم می‌توانید همکاری داشته باشید و کفش ایمنی بهشتیان را از این شرکت خریداری کنید. نمایندگی فروش کفش ایمنی بهشتیان در شهر اهواز

انواع کفش ایمنی بهشتیان

در کارخانه کفش ایمنی بهشتیان انواع کفش ایمنی با نام های پلار، جکسون اشبالت، سالیوان و چلسی نبوک و غیره تولید می‌شود که کیفیت های بسیار بالا و درجه یک دارند.

این شرکت یکی از شرکت‌های ایده پرداز بوده که با به کارگیری از ایده های جدید توانسته کفش های ایمنی اسپرت و شیک به تولید برساند که کیفیت بسیار مرغوبی هم دارند.

اگر به طراحی ظاهری کفش های ایمنی این کارخانه را نگاه کنید متوجه می شوید که همیشه به دنبال ایجاد طرح های بی نظیر بر روی کفش های ایمنی بوده و مواد درجه یک را در تولید خود به کار برده به همین دلیل کیفیت کفش ایمنی بالا میشود و قیمت کفش ایمنی بهشتیان نسبت به دیگر کفش های ایمنی در کشور ایران بالاتر است.

کفش ایمنی بهشتیان مدل تورنادو

یکی از پرفروش های کارخانه کفش ایمنی بهشتیان مدل تورنادو می باشد. این کفش ایمنی دارای رویه چرم طبیعی گاوی بوده و دارای سر پنجه فولادی مقاوم در برابر ضربه ۲۰۰ ژول می باشد که دارای استاندارد است.

این کفش مقاومت بسیار بالایی در برابر حلال های نفتی و روغنی دارد و مزیت هایی که دارد این است که مقاوم در برابر سرما ۲۰c می باشد و مقاوم در برابر گرمای ۱۴۰c است.

این کفش کاملا انعطاف پذیر بوده و در برابر لغزش و سایش هم مقاومت دارد. در این کفش پد شوک گیر در ناحیه انتهایی کفش به کار رفته که هدف آن کاهش فشار وارد شده بر پاشنه پا می باشد.

از کفی طبی در این کفش ایمنی استفاده شده و یکی از مزیت های استفاده از کفی طبی با رویه چرم طبیعی این است که ایجاد گردش هوا در کف پا می کند و می تواند رطوبت پا را جذب کرده و به همین دلیل بوی بد پا کاهش پیدا میکند.

کفی این کفش از جنس استیل ایتالیا بوده و با اینکه انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد، محافظ در برابر اجسام تیز مثل میخ و غیره است. برای دیدن انواع کفش ایمنی بهشتیان با ما تماس بگیرید. خرید کفش ایمنی بهشتیان مدل تورنادو

قیمت کفش ایمنی بهشتیان اصفهان

در زمانی که این مقاله نوشته شده است کفش های ایمنی در بازار از ۲۰۰ هزار تومان شروع شده و تا ۷۰۰ هزار تومان هم موجود می باشد ولی قیمت کفش های ایمنی در بازار را با قیمت کفش ایمنی بهشتیان را میخواهیم مقایسه کنیم.

در حال حاضر قیمت کفش ایمنی بهشتیان از ۴۰۰ هزار تومان شروع شده است. پس با همین مقایسه قیمتی متوجه می‌شوید که ارزانترین کفش ایمنی بهشتیان ۴۰۰ هزار تومان قیمت دارد! پس به دنبال قیمت ارزان کفش ایمنی بهشتیان نباشید.

کاتالوگ کفش ایمنی بهشتیان

معمولاً کارخانه ها و برندهای بزرگ کاتالوگ محصولات خود را طراحی کرده و به مشتریان جهت خرید ارائه می دهند. اگر شما هم میخواهید خرید کفش ایمنی بهشتیان را انجام دهید اول باید کاتالوگ این کارخانه را داشته باشید. کارخانه کفش ایمنی بهشتیان کاتالوگ بسیار خوبی را طراحی کرده تا مشتریان از محصولات این شرکت تولیدی معتبر با خبر شوند و علاوه بر کاتالوگ میتوانیم به شما لیست قیمت کفش ایمنی بهشتیان را هم ارائه دهیم.

قیمت کفش ایمنی بهشتیان مدل چلنجر

مدل چلنجر تولید شده توسط کارخانه کفش ایمنی بهشتیان به اسم کفش ایمنی شناخته می‌شود ولی در اصل یک پوتین ایمنی ساق بلند بوده که دارای سر پنجه فولادی می باشد و مقاوم در برابر ضربه ۲۰۰ ژول است. زیره این کفش دو لایه بوده و مقاومت بسیار خوبی را در برابر حلال های روغنی و نفتی و حتی مواد های اسیدی و قلیایی نشان داده است.

یکی از مزیت های این کفش و پوتین این است که مقاوم در برابر حرارت ۳۵۰c دارد. شما مشتری عزیز میتوانید کفش ایمنی بهشتیان مدل چلنجر را به قیمت کارخانه از گروه صنعتی رودین خریداری کنید. دریافت و دانلود کاتالوگ کارخانه کفش ایمنی بهشتیان

فروشگاه کفش ایمنی بهشتیان در تهران

بزرگترین فروشگاه کفش ایمنی بهشتیان در تهران راه اندازی شده و شما می توانید خرید عمده کفش ایمنی بهشتیان را از این فروشگاه به قیمت کارخانه انجام دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فروشگاه باید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و بعد می توانید به صورت تلفنی ثبت سفارش داشته باشید.

در هر کجا از کشور ایران هستید نیازی نیست که به صورت حضوری به کارخانه و یا فروشگاه کفش ایمنی بهشتیان مراجعه کنید، شما به راحتی بدون نیاز به حضور می توانید سفارش خود را ثبت کرده و کارشناسان و پرسنل ما در سریع ترین مدت ارسال بار شما را توسط باربری ها به انجام خواهند رساند.

برای آغاز همکاری با گروه بزرگ صنعتی رودین باید فرم موجود در سایت را تکمیل کرده و منتظر تماس کارشناسان مجموعه باشید و یا اینکه خودتان با شماره ای که در سایت قرار گرفته تماس بگیرید و درخواست خرید کفش ایمنی بهشتیان را ارائه دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما